Udruga tjelesnih invalida Bjelovar (BJELOVAR ORGANIZATION OF PEOPLE WITH PHYSICAL DISABILITIES)
Tel/Fax: (+385 43) 22 00 04, GSM: (+385 91) 58 23 727
EuropeAid ID: HR-2012-CZM-0401200051
Udruga tjelesnih invalida Bjelovar

Događaji

SPORTAŠI I RIBOLOVCI UTIB-A NA NATJECANJU „KUP MIŠKO“ U VELIKOM KORENOVU

Na poziv UHDDR Veliko Korenovo, 05.08.2020. sportaši i ribolovci UTIB-a sudjelovali su na već tradicionalnom memorijalnom „Kupu Miško“ u visećoj kuglani i lovu ribe udicom na plovak.
Po poželjnom vremenu za sport i ribolov Susret i takmičenje započeto je pozdravnom riječi domaćina koji je sudionicima čestitao Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan branitelja. Odana je počast poginulim, nestalim i preminulim braniteljima i prvom predsjedniku RH Dr. Franji Tuđmanu.

image
image

U sportskim disciplinama – u visećoj kuglani, Udrugu tjelesnih invalida Bjelovar predstavljala su četiri natjecatelja: Stjepan Rosandić je osvojio prvo mjesto u visećoj kuglani kao najbolji pojedinac, dok je ekipa Udruge osvojila drugo mjesto.

image

image

UTIB su na takmičenju ribolovaca predstavljali Božidar Kranjec – Boki koji je osvojio drugo mjesto u sektoru B, osvojivši srebrnu medalju.

image

Drugi predstavnik naše udruge, voditelj kluba ribolovaca UTIB-a Vlado Benčak takmičio se u sektoru A ali ribička sreća ga je ovaj puta zaobišla, nije ulovio ni jednu ribu.
Susret i takmičenje završeno je prigodnim ručkom. Zahvalivši se domaćinu na druženju sportaši i ribolovci UTIB-a, puni dojmova i pomalo umorni, vratili su se kući.