Udruga tjelesnih invalida Bjelovar (BJELOVAR ORGANIZATION OF PEOPLE WITH PHYSICAL DISABILITIES)
Tel/Fax: (+385 43) 22 00 04, GSM: (+385 91) 58 23 727
EuropeAid ID: HR-2012-CZM-0401200051
Udruga tjelesnih invalida Bjelovar

Događaji

MARTINA CRKVENAC OSVOJILA MEDALJE U DUBLINU

Irski Dublin bio je od 13. do 19. kolovoza domaćin Europskog prvenstva u plivanju za osobe s invaliditetom na kojemu je nastupalo 400 plivača iz 37 zemalja, među kojima i naša članica Martina Crkvenac.

Martini je to prvo Europsko prvenstvo.
Plivala je 50 m u kraul i 100 m u slobodnoj, prsnoj i delfin disciplini.
Osvojila je 7. mjesto na 100 u prsnoj i delfin disciplini, 10.mjesto na 50 m u kraul disciplini i 15.mjesto na 100 m u slobodnoj disciplini.

Martina Crkvenac
Hrvatska reprezentacija okitila se jednom zlatnom medaljom i to je osvojio Dino Sinovčić iz pk Cipal iz Splita.

Za Martinu je ovo najveće natjecanje do sad. Želje i snovi joj se ostvaruju uz puno truda,rada i odricanja te dolaze i rezultati. Uspješno je završila Opću gimnaziju sa vrlo dobrim uspjehom i upisala je psihologiju na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.