Udruga tjelesnih invalida Bjelovar (BJELOVAR ORGANIZATION OF PEOPLE WITH PHYSICAL DISABILITIES)
Tel/Fax: (+385 43) 22 00 04, GSM: (+385 91) 58 23 727
EuropeAid ID: HR-2012-CZM-0401200051
Udruga tjelesnih invalida Bjelovar

Događaji

SPORTAŠI UTIB-A NA DRŽAVNOM SPORTSKOM NATJECANJU U POREČU

U organizaciji Hrvatskog paraolimpijskog odbora od 26.11. do 28.11.2021. godine održane su u gradu Poreču Sportsko rekreativne igre državne razine HPO-a i Državno natjecanje šahista s invaliditetom.

image

Osam članova UTIB-a, kvalificiranih na županijskom prvenstvu, nastupilo je na Sportsko rekreativnim igrama predstavljajući Športski savez osoba s invaliditetom Bjelovarsko-bilogorske županije i Bjelovarski sportski savez osoba s invaliditetom, natječući se u pikadu i visećoj kuglani. Članovima koji su nastupili na natjecanju, prijevoz kombijem i vozača osigurala je Udruga tjelesnih invalida Bjelovar.
Natjecanja su održana u šahu, pikadu, visećoj kuglani, boćanju i kuglanju.

image

Rezultati:
1. Josip Slivar je u pikadu, u pojedinačnoj konkurenciji, osvojio treće mjesto;
2. Zdenka Šorša i Zlata Bajs, kao članice ekipe ŠSOSI BBŽ, osvojile su drugo mjesto u pikadu;
3. Draga Uremović i Jelena Šostarec, kao članice ekipe Bjelovarskog sportskog saveza osoba s invaliditetom, osvojile su treće mjesto;
4. Josip Slivar, kao član ekipe ŠSOSI BBŽ, osvojio je drugo mjesto;
5. Josip Cimerman, kao član ekipe Bjelovarskog sportskog saveza OSI, osvojio je treće mjesto.

image

Uzimajući u obzir sve rezultate Športski savez osoba s invaliditetom Bjelovarsko-bilogorske županije je po peti puta, za redom, ekipni pobjednik Sportsko rekreativnih igara državne razine.