Udruga tjelesnih invalida Bjelovar (BJELOVAR ORGANIZATION OF PEOPLE WITH PHYSICAL DISABILITIES)
Tel/Fax: (+385 43) 22 00 04, GSM: (+385 91) 58 23 727
EuropeAid ID: HR-2012-CZM-0401200051
Udruga tjelesnih invalida Bjelovar

Događaji

DRŽAVNO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU ZA OSOBE S INVALIDITETOM

Stolnotenisači s invaliditetom STKI „Sokola“ iz Bjelovara nastupili su na Državnom prvenstvu u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom održanom od 07. do 09.05.2021. godine u Svetom Martinu na Muri.

image

Na prvenstvu je nastupilo 106 natjecatelja iz 16 klubova iz cijele Hrvatske, a boje Sokola su branili Mladen Rajković (UTIB) u kategoriji 2 (kolica), Vladimir Ivezić u kategoriji 3 (kolica), Josip Slivar (UTIB) u kategoriji 9 (stojeći), Florijan Kozić u kategoriji 10 (stojeći), Marijeta Magdić (UTIB) u ženskoj konkurenciji i Vlatko Kovačić kao trener i igrač u općoj kategoriji. Cjelokupni angažman i organizacija bila je u rukama Kluba, kao i organizacija kombija Udruge tjelesnih invalida Bjelovar te vozača Dražena Horvata.

image

Do medalje je došao Mladen Rajković u kategoriji 2 (kolica) osvojivši treće mjesto i Marijeta Magdić, dok je Vlatko Kovačić osvojio četvrto mjesto, a ostali natjecatelji su svoje nastupe završili u grupnoj fazi natjecanja.